Kraje w których tanio można kupić dom

Autor: admin
0 Komentarzy

Koszty utrzymania gwałtownie wzrosły w ostatnich latach. Ale jeśli jesteś gotów opuścić swoją ojczyznę i doświadczyć życia w innych obszarach świata, istnieje wiele krajów, które mają bardzo niskie i ekonomiczne koszty utrzymania.

Kambodża – być może Kambodża nie jest pierwszym krajem, który przychodzi ci do głowy, gdy myślisz o tropikalnym kraju, ale jest jednym z nich. Dodatkowym bonusem jest to, że życie tutaj jest niesamowicie tanie, w przeciwieństwie do innych tropikalnych ucieczek. Luksusowy dom z czterema sypialniami i basenem kosztowałby tylko około 2000 złotych miesięcznie, jeśli chcesz go wynająć. Możesz też kupić przyzwoity dom wakacyjny z trzema sypialniami za jedyne 80.000 złotych, a za jedyne 8.000 PLN rocznie możesz wynająć ogrodnika i gosposię do opieki nad swoim dobytkiem.

Ekwador – jest pod wieloma względami podobny do Stanów Zjednoczonych i w związku z tym stał się bardzo popularnym miejscem ucieczki Amerykanów. Kraj używa nawet dolara amerykańskiego jako swojej oficjalnej waluty. W tym kraju taniej jest jeść codziennie poza domem niż gotować w domu, nawet jeśli budżet jest ograniczony. Możesz nawet kupić nieruchomość za około 200.000 złotych i wynająć tanio kogoś, kto będzie się nią opiekował podczas twojej nieobecności.

Wady i zalety wynajmu oraz zakupu nieruchomości

Meksyk – choć kraj ten znany jest z ulic nękanych biedą i przemocą, istnieje wiele bogatszych obszarów, które zapewniają wszelkie udogodnienia, jakich może potrzebować. W Meksyku możesz mieszkać za jedyne 2700 złotych miesięcznie, a to obejmuje wynajem ładnego miejsca, udogodnień, jedzenia i atrakcji turystycznych.

Argentyna – jest od wielu lat jest popularną destynacją turystyczną. Posiada wspaniałe restauracje, bogatą historię i wiele miejsc do zwiedzania. Nie wspominając już o tym, że mieszkanie tutaj nie jest zbyt kosztowne. Przyzwoitej wielkość dom może kosztować około 500.000 złotych, co jest stosunkowo niedrogie w porównaniu z domami w Stanach Zjednoczonych lub w Europie.

Bułgaria – jest pełna starożytnej architektury i pięknych krajobrazów. Nie wspominając o tym, że gdybyś zarabiał tylko 5500 złotych miesięcznie, zostałbyś uznany za wyższą klasę. Domy są również sprzedawane za mniej niż 80.000 PLN.

Albania – jest słoneczna i ciepła przez cały rok, co sprawia, że jest to przyjemne miejsce na wakacje lub na stałe. Duży loft można tu kupić za jedyne 550.000 złotych.

Podobne